VISTO Polska - Biuro - tel. +48 500 032 985 - e-mail: brenen@brenen.pl

MIESZALNIKI

 

 

 

Po killkudziesięciu latach doświadczenia w sektorze farb i lakierów, w branży powłok lakierniczych czy lakierów nawierzchniowych firma Visto stawia krok milowy w przodu tworząc własny system mieszalnikowy – 
Jest to zaawansowany technologicznie system dozowania, przeznaczony do produkcji szerokiej gamy lakierów w różnych kolorach, charakteryzujących się najwyższą jakością.
to innowacja w branżach:
– automotive
– industry
– private label
w których to gwarantujemy dokładne dopasowanie kolorystyczne, brak blaknięcia, optymalną siłę krycia i bardzo dużą ilość receptur kolorystycznych. Duża ilość żywic jest podyktowana możliwością zapewnienia każdej wymaganej aplikacji jak i uwarunkowań jakościowych i ekonomicznych. Mając do dyspozycji 16 pigmentów można uzyskać kilka tysięcy kolorów z zapewnieniem, że kolor jest możliwie najbliżej dopasowany do wzorca, powtarzalny i na najniższym poziomie zanieczyszczenia środowiska.

Znajomość potrzeb i oczekiwań klienta inspiruje nas do poszukiwań nowych innowacyjnych rozwiązań technologii.     

 

           

 

                                              

 


zapewnia szybkie uzyskiwanie powłok lakierniczych w wybranym kolorze z szerokiej bazy kolorystycznej, opracowanej w wersji komputerowego banku danych.
Na rynku można zakupić gotowe kolory dostępne wg jakiegoś wzornika np. RAL. Nowocześniejszym jednak rozwiązaniem jest system mieszalnikowy, pozwalający na uzyskanie dowolnego koloru, szybką realizację zamówienia klienta oraz korektę w celu dopasowania wzorca. System    składa się z past pigmentowych i binderów co pozwala uzyskać różnego rodzaju produkty: alkidowe, akrylowe, poliuretanowe, epoksydowe, itd. Jako minimum wyposażenia   potrzebuje mieszalnika do pigmentów, wagi elektronicznej, mieszadła w celu dokładnego wymieszania produktu finalnego oraz komputera z dostępem do internetu, który odczytuje kolory i tworzy receptury.

Back to Top
Translate »